Kontakt z kancelarią

Gdańsk – Starówka

Budynek mieści się na Gdańskiej starówce, na zbiegu ulic Grobli IV i Podwala Staromiejskiego. Do dyspozycji klientów są miejsca postojowe pod budynkiem Kancelarii.

Gdańsk – Wzgórze Mickiewicza

Siedziba kancelarii znajduje się na Wzgórzu Mickiewicza w Gdańsku Głównym. 5 minut jazdy samochodem zarówno od trójmiejskiej obwodnicy, jak i starówki.

*W związku z tym, że dużą część naszych obowiązków służbowych wykonujemy poza siedzibą kancelarii serdecznie prosimy o telefoniczne umawianie spotkań.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Jeśli macie Pańśtwo jakiekolwiek pytania odnośnie naszych usług i współpracy – zapraszamy do skorzystania z formularza kontkatkowego.

Jeśli jednak jesteście Państwo zainteresowani poradą prawną, lub zamówieniem pisma, prosimy skorzystać z szyfrowanego formularza porady On-Line zapewniającego bezpieczeństwo Państwa danych, za pośrednictwem poniższego linku.

POMOC ON-LINE

IMIĘ

EMAIL KONTAKTOWY

TYTUŁ

WIADOMOŚĆ

Zdecydowani pomagać

“W szczególnych przypadkach istnieje możliwość umówienia wizyty prawnika u Państwa w domu. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani taką wizytą prosimy o konakt, w celu uzgodnienia szczegółów. Nasza kancelaria szczyci się swoją elastycznością i dbałością o wygodę klienta.

DOMINIKA FAFIŃSKA   •   ADWOKAT