Krok | 1 - problem

Krok | 2 - analiza

1

Dla Państwa wygody oddajemy do dyspozycji wiele możliwych kanałów kontaktu. Nie ważne, czy będzie to wizyta, czy rozmowa za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego – Twoja sprawa zostanie potraktowana z takim samym zaangażowaniem i profesjonalizmem jaki cechuje wszystkie nasze działania.

2

Aby wybrać najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. W razie potrzeby dobierzemy ekspertów, z którymi zajmiemy się Twoją sprawą. Również dla Twojej wygody i bezpieczeństwa wynagrodzenie zostanie ustalone już na pierwszym spotkaniu.

Krok | 3 - postępowanie

Krok | 4 - wyrok

3

Ty również masz możliwość kontaktu z prawnikiem w każdej chwili. Zdajemy sobie sprawę, że sprawy sądowe nie należą do najprzyjemniejszych, dlatego otrzymasz od nas wsparcie w trudnych chwilach przez cały czas trwania postępowania. Przed złożeniem pisma w sądzie możesz zapoznać się z jego treścią.

4

Na zakończenie postępowania adwokat prowadzący analizuje raz jeszcze cały zebrany materiał dowodowy i przygotowuje przemówienie przed Sądem, mające na celu przekonanie Sądu do Twoich racji i doprowadzenie postępowania do szczęśliwego końca.

Krok | 5 - wsparcie

5

Pomagamy Ci również po zakończeniu sporu wprowadzając w życie wydane orzeczenie i egzekwując ustalone postanowienia. W razie wątpliwości, lub wyniknięcia dodatkowych okoliczności udzielimy Ci wyczerpującej odpowiedzi i z pewnością podejmiemy się dalszej reprezentacji.